Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Main Menu

Firma Rechner od początku założenia swojej działalności dynamicznie rozwija się branży komputerowej. Podczas swojej działalności doskonali i poszerza zakres swoich usług. Różnorodność zleceń, odbytych szkoleń i otrzymanie kolejnych certyfikatów pozwoliło na zdobycie cennego doświadczenia dzięki któremu firma gwarantuje profesjonalne wykonanie swoich usług.

Na co dzień wykonujemy różnego rodzaju usługi informatyczne. W naszej siedzibie mieści się punkt serwisowy, gdzie naprawą sprzętu komputerowego zajmują się pracownicy z wieloletnim doświadczeniem, nieustannie zwiększający swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i kursach.

Naprawiamy i serwisujemy komputery, laptopy, tablety, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, monitory oraz nawigacje. Instalujemy nowe oprogramowanie,  dbamy o zabezpieczanie danych oraz ich odzyskanie.

Zakładamy również i obsługujemy strony www.

Obsługujemy zarówno klienta indywidualnego jak i przedsiębiorstwa.

Jednym z większych przedsięwzięć było stworzenie od podstaw sieci komputerowej dla Huty Szkła Czechy S.A. składającej się z 221 punktów abonenckich rozmieszczonych w kilku budynkach biurowych oraz kilku halach produkcyjnych. Do stworzenia tej sieci użyliśmy około 10 kilometrów przewodu LAN i około 1 kilometra światłowodów.

Kolejnym projektem było rozłożenie instalacji sieciowej i monitoringu w Gminnym Ośrodku Kultury w Solcu Kujawskim oraz podłączenie i skonfigurowanie w szafie serwerowej.

Wykonaliśmy tam również instalację telewizji satelitarnej oraz anteny radiowej i DVBT, która została rozprowadzona po całym budynku poprzez rozgałęzienie sygnału i następnie połączenie w jeden węzeł poprzez zastosowanie multiswicha.

Wykonaliśmy również instalacje monitoringu w okolicznych szkołach, tak aby zapewnić jak najwyższe bezpieczeństwo dzieci przybywających tam.

Certyfikaty które posiada firma Rechner